.

.

FORUDESIGNS Новина Овошје Лубеницата Печатени Жените Вртлива Платформа Чевли Секојдневен Алкохол Станови Женски Дише Слабеење Чевли

FORUDESIGNS Новина Овошје Лубеницата Печатени Жените Вртлива Платформа Чевли Секојдневен Алкохол Станови Женски Дише Слабеење

DEN 1919.52
DEN 1440.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте На
Ве Молиме Имајте Во Предвид:
01-ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногата должина со големина на табелата на нашата phoro.ви благодариме;
02-Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 0.5-1 см;
03-Ако вашите нозе се на масти или широк,pls изберете една поголема големина на овој чевли;
04-ве молиме оставете малку боја различни, поради различни камерата и светлината на животната средина.
Совет :
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-10 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка protetion времето истекува,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи тоа.Па вашите пари нема да одат на нашата сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина дека рамо се плати од страна на купувачот.
Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Ние сме професионални чевли трговија на големо друштво,имаме свој чевли фабриката;
FORUDESIGNS е vpgue бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightese квалитет и пристапни цени.
Во нашата продавница,можете да најдете сет на предмети за вашето семејство или од најдобрите подароци за вашите пријатели.
FORUDESIGNS ќе ви донесе во магија царство.
Било која слика сакате дека ние може да се печатат на нашите производи .Само сега.
-Додај за да ги зачувате на листа ,да стане ВИП,се повеќе се изненади и попуст;
-Add to желба листа ,ќе добиете попуст информации во најрано време;
-Скенирање на AQ код ,голем попуст вие ќе добиете во нашата продавница.

Кон својствата

Чевли Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Станови Тип:
Станот Платформа
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
AQ
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Шаблон Тип:
Печати
Сезоната:
Пролет/Есен
Објектот:
жените слабеење замав чевли
Големина:
According our size chart
Горната Висина:
3-5cm
Горниот Материјали:
Воздух мрежа,Водат Ткаенина, Синтетички
дизајн:
спортски чевли жена тренери
Име:
фитнес платформа за зголемување на оптоварување чевли
Тип:
воздух мрежа дише секојдневен чевли

Најдобри предлози во категоријата