.

.

2017 slipony Бренд Голема Големина Жените пролет чевли лак плоштадот чевли пета жените Женски Дами Партија Со Лак се лизга на Бренд Жените Пумпи

2017 slipony Бренд Голема Големина Жените пролет чевли лак плоштадот чевли пета жените Женски Дами Партија Со Лак се лизга на

DEN 1291.20
DEN 659.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


знаме кристал кристално бела лак пеперутка брендирани пумпи, висока пета спортски чевли, летни чевли со потпетици , бренд високи потпетици , високи потпетици танц, жените чевли со висока пета, високи штикли и црни жени пумпи, бел лак потпетици, висока пета сандали, жените пумпи чизми boo
Голема Големина Дебели Револвер Жените Висока Пета Чевли Женски Дами Партија Чевли Со Bowtie Бренд Жена Пумпи Sapatilhas Femininas L98
Голема Големина Дебели Револвер Жените Висока Пета Чевли Женски Дами Партија Чевли Со Bowtie Бренд Жена Пумпи Sapatilhas Femininas
Есен, Зима Бренд Жените Евтини Бели Потпетици Црна Пумпи Тенка Пета Булчински Чевли се Лизга На Пумпа Солидна Платформи Чевли Дами Партија Голема Големина Дебели Револвер Жените Висока Пета Чевли Женски Дами Партија Чевли Со Bowtie Бренд Жена Пумпи Sapatilhas Femininas L98

Кон својствата

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9
Бренд Име:
Fujin
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
Стадото
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
жените пролет чевли пета пумпи
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Платно
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Име На Модел:
жените висока пета чевли чевли на високи потпетици женски
боја:
црна,сина,црвена,темно црвена жените пумпи
каталог:
жените пумпи пролет чевли
елементи:
bowtie плоштадот потпетици
пета чевли:
14cm жените пролет чевли
Стил:
фустан,повик,за кариера,за статистика,партија,клуб
Карактеристики:
удобно,дише
Сезоната:
Лето,на пролет,есен,зима
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
клучен збор:
жените пролет чевли со лак

Најдобри предлози во категоријата