.

.

BEYARNE нова мода кожа Moccasins женски удобно породилно рамни чевли пета еден секојдневен чевли на Слободен Пад Превозот

BEYARNE нова мода кожа Moccasins женски удобно породилно рамни чевли пета еден секојдневен чевли на Слободен Пад Превозот

DEN 1303.68
DEN 652.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
y303
Станови Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
BEYARNE
Insole Материјал:
Гума
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Платформа Висина:
0-3cm
Со Платформи:
Yes
Горниот Материјал:
Полно Зрно Кожа
Декорација:
Pleated
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите

Најдобри предлози во категоријата