.

.

1 buc Jade Јајце unDrilled Природни зголеми кварц Yoni Јајце 45x30MM Љубов Јајца за Кегел Вежби Кристал Исцелување Реики за Жени

1 buc Jade Јајце unDrilled Природни зголеми кварц Yoni Јајце 45x30MM Љубов Јајца за Кегел Вежби Кристал Исцелување Реики за

DEN 479.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Jade Јајце Undrilled Природни зголеми кварц Yoni Јајце 45x30 MM Љубов Јајца за Кегел Вежби Кристал Исцелување Реики Секс Играчки за Жени
Затоа што тоа е природен камен, секој материјал има свои карактеристики, ќе ја затворите производ ќе биде малку поинаква со слика примероци, но ние гарантираме дека процесот и квалитетот се толку добри како
Можете да проверите на јајца предност и негативности преку фотографии.
Заштитете го вашиот pravite : ние никогаш не се пишуваат било какви зборови како" yoni, возрасни,секси" само се чувствувам слободен купување.
Материјал : природен кварц се зголеми
големина : 40x25 mm
тежина : 50-60gram/set
Употреба : Кегел Вежби, дома декор, подарок, кристално лекување
Роуз Кварц е розова кварцен кристал чие значење е за љубовта, како што е камен кој epitomizes на вибрации на љубовта. Ова може да биде причината зошто овој камен е симболиката на енергија на љубов, мир и за смирување на енергијата.
1.Кегел Exercisers се совршено решение за зајакнување на карличните,помагајќи ти да се стекнат карличен сила во лесен,ефикасен и лесен начин.Идеален за секоја жена,тоа ќе ви помага да се спречи потешкотија,да се подготви за здрава бременост,врати карличен сила по породувањето,и одржување на вагинален стегање. 2.Предности на кегел exercisers : Спречување и надминување на уринарна инконтиненција. Да се подготви и да се зајакне за здрава бременост. Опорави и враќање на карличен сила по раѓањето на децата. Подобрување на чувството за двете партнери за време на интимност.

Кон својствата

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Бренд Име:
jeaxi
Број На Модел На:
DY-ВИЕ-040
Материјал:
Природниот Кварц Се Зголеми
Материјал:
Роуз Кварц
Големина:
45x30MM
масажа:
Yes
Здравствена Нега:
Yes
вагината:
Yes
играчки за возрасни:
Yes
Antistress:
Yes
кегел вежби:
Yes
лекување:
Yes

Најдобри предлози во категоријата