.

.

KONGDY Нови Пристигнување 6 Парчиња/Кутија Нога Смена Подлога Нозе Медицински Гипс на Ногата Пченка Отстранување на Patch Здравствена Заштита Болка Печ

KONGDY Нови Пристигнување 6 Парчиња/Кутија Нога Смена Подлога Нозе Медицински Гипс на Ногата Пченка Отстранување на Patch Здравствена

DEN 94.56
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Надворешна употреба само за возрасни лица над 16 години.Под 16 години : не се препорачува освен за медицински совети.Ви благодариме за вашиот разбере!
1. Индикации : се Намали триењето и притисокот на болната callus,пченка,блистер и даде непосредна болка.Споеви или бод во внатрешноста на чевли кои трие против пети 4.Надворешна употреба само за возрасни лица над 16 години.Ако имате прашања во врска со нашите производи, или сакате да откажете некоја цел/отворен спор, ве молиме не двоумете се да контактирате со нашата убава персонал за услуги на корисниците, ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Онлајн следење на располагање.Еден гипс за 24 часа. Детали Покаже на Нога Пченка Гипс :
1.Деформирани прсти (Чекан прсти) 3. 3) Доколку наредбата не стигнат до 45 работни денови, ве молиме да ми кажете, ние ќе се прошири и на заштита на време.
KONGDY Нови Пристигнување 6 Парчиња/Кутија Нога Смена Подлога Нозе Медицински Гипс на Ногата Пченка Отстранување на Patch Здравствена Заштита Болка Печ
Превозот Начин и Време : 1) кога ќе изберете "бесплатен превозот", ние ќе се испрати без следење на информации за мали наредби (наредби цена 2) Ако треба да се следи во вашата земја, ќе треба да платите дополнителна такса, ве молиме изберете "Кина пост воздух mail".инаку не можеме да бидеме одговорни за вашата парцела ако тоа не може да се предаде.Ве молиме пополнете во точна адреса и телефонски број, со цел да се обезбеди навремена испорака на стоките до вашите раце.Возрасни лица над 16 години : се применува свеж малтер дневна до пченка може да се отстрани. Ви благодариме за вашиот разбере! 3. 4) Ако не примате стока во 60 дена, ние ќе рефундирање на или препратете.Третманот може да се продолжи до 2 недели, освен ако не е наведено од страна на лекар.За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашиот парцела и се задоволни со тоа. M y пријател, Ние сме доверлив и искрен пред плаќање на нарачката, ве молиме прочитајте ги внимателно.Натопете нозете во топла вода за 10 минути пред да го користите.Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга,но ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор.Сите налози се постапува во рок од 2 работни денови по добивме плаќање,па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО,така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка. Ако дознаете начини за да се избегне даноците, pls ни кажете , ние ќе се потрудиме да ви помогне да се избегне тоа.Bunions Известувања кога го користите подножјето пченка гипс : 1.Следење на веб-страница : 17track.Абнормалност на одење 5.Ве молиме да се направи исплата во рок од 3 дена, инаку не можете да се биде успешен, да се направи нарачка. Но, во некои земји, ЦАРИНСКИОТ службеник е многу строги за даноци, тоа ќе биде купувачот е задолжен да плати. Насоки : 1.Хирургија на долните екстремитети 6. Активни состојки :  Салицилна киселина, polyvinyl alkyl, етер лепило, титаниум диоксид, течни парафински, антиоксиданс, црвен железо оксид и црна железо оксид.Тесни чевли 2.Ние прифаќаме Visa,Master Card,American Express,Moneybookers,Банкарски Трансфер,Worldpay,Western Union,Глобалната се Соберат Банкарски Трансфер, и така натаму. Ние поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо. Предупредува на Нога Пченка Гипс : 1.Натопете нозете во топла вода за 10 минути пред да го користите.

Кон својствата

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
KONGDY
Големина:
Medium
Материјал:
Не-плетени
Број На Модел На:
нога пченка смена
Примена:
Нога
Објектот:
нога пченка смена
Функција:
Спречување и олеснување на непријатност поради плускавци или corns
Карактеристики:
Висок квалитет,лесна за употреба
Компанија:
Henan Kangdi Медицинскиот Уред За Копродукции,Ltd
Пакување:
6 парчиња/торба 1 торба/кутија
фабрика:
вистинска фабрика
Сертификат:
CE BV TUV Сертификат
Употреба:
За надворешна употреба само
Рок На Траење:
3 Години
Големина:
sheet size

Најдобри предлози во категоријата