.

.

Природни yak рог СПА Стружење бар Кинеската Традиционална Акупунктура лице Масажа на Телото massager GuaSha Одбор Scrape Терапија

Природни yak рог СПА Стружење бар Кинеската Традиционална Акупунктура лице Масажа на Телото massager GuaSha Одбор Scrape Терапија

DEN 138.24
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Природни yak рог СПА Стружење бар Кинеската Традиционална Акупунктура лице Масажа на Телото massager Gua Sha Одбор Scrape Терапија
Материјал : Природни yak рог
(Како овој производ е направен со Природни yak рог , боја на секој производ, може да не се целосно исти , ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи тоа пред да ја купите . )
Големина : 10cm Специјални ефекти : 1. Регулирање на микро-циркулација, ментална релаксација, подобрување на моторни функција. 2. Регулирање на локална топлина, ги опуштаат мускулите, го намалите стресот. 3. Се стимулира протокот на крв да помогне да се отстрани крвта од ефектот на болка и замор фактор. 4. Ублажување на bursitis, ишијас, главоболка, артритис и premenstrual синдром симптоми. 5. Шу точки и меридијани, и комбинација може да бидат ефективни во промовирањето на протокот на крв, подобрување на микроциркулацијата, инхибираат рак на растот на клетката и отстранување на вишокот на масти таложење. Примена : 1. Auitable за продолжена употреба на компјутери, мобилни телефони или други уреди се вид на електромагнетна радијација; 2. Брзото темпо на работа, нервна напнатост се долг; 3. Слаба циркулација; половината, рамо и вкочанетост на вратот или болка се лесни; 4. Ментален стрес, да се релаксираат на потребата да се продолжи за да се врати духот на личноста; 5. Често несоница, listlessness, кој треба да се подобри физичката енергија; 6. Immunocompromised, оние кои треба да се подобри физичката кондиција; Други слични производи , ве молиме да не контактирате доколку имате какви било интереси :
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Кон својствата

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Број На Модел На:
MH049
Бренд Име:
CROPADELACN
Материјал:
природни yak рог
Големина:
10cm

Најдобри предлози во категоријата