.

.

висок квалитет без чад авто-стап Moxa цевка акупунктура масажа moxibustion цевка 180pcs moxa стапови

висок квалитет без чад авто-стап Moxa цевка акупунктура масажа moxibustion цевка 180pcs moxa стапови

DEN 273.60
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кафеава боја мало чад moxa-moxibustion ефект е подобро
Производ детали [мерач] 180 / парче кутија [производство датум] види на дното [работа] температурата на меридијаните, Чи и циркулацијата на крвта, ја отстраните ладно болка, подобрување на локалната циркулација на крвта, ја зголемуваат имунитетот. Земја на Nanyang Операција метод : Запалат само лепење moxa гранули, изложување на дното од лепило покрие хартија, ставете во точка или погодени, кога ПИ честички согорување на дното постои чувство на топло, треба веднаш да се отстранат moxa гранули, избегнете изгореници на кожата. (чувствителна кожа може да се држиме за топлинска изолација парче прво, потоа ставете на moxa гранули). 3-5 семе по дупка, 1-2 пати на ден. Забелешка : апликација на moxibustion, внимателен работа, за да се спречат изгореници.
Плаќање : Можете да ја платите вашата нарачка преку било кој начин , откако ќе ја добиете вашата исплата, ние ќе брод пакетот за вас наскоро.ако не можете да ја плати цел Успех,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат. Превозот 1) Ако сте одбрале Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ние ќе брод преку Кина Пост Обичните Мали Плус, ова превозот начин е aliexpress се Препорачува.но, ова превозот начин само песна пакетот кога пакетот е од нашата компанија за "Од авион". После пакетот на авион за да вашата земја, вие не може да следење каде што е. Но, не грижете се, тоа може да се пристигнале да ви ontime, ако ви треба целосна следење информации кои се од нашата компанија во вашата куќа (Addressee),ве молиме да не го избра Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ве молиме да го одбра други превозот начин,ви благодарам. 2)Ако вашата одбра продавачот превозот начин, ние ќе брод за вас според кои превозот е најдобро за вашата земја, како Кина Пост Воздух mail, Хонгконг пост воздух mail, Швајцарската Пост воздух mail,Шведска Пост, Холандија,E - пакет, Естонија пост воздух mail, Малезија Пост...и така натаму. 2.Превозот Време : 1)e Packet во САД : 7-15 дена 2)Кина/Хонгконг/Singapore/Швајцарската/Шведска/Netherlans/Естонија Пост Воздух Mail : Околу 15-45 работни Дена. Девојче земјата треба девојче време. 3)Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Околу 20-60 Работни дена 4)Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед. 5) Превозот време за Бразил ќе биде 50-100days или подолго поради строгите локалните царински преглед. Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса ве молиме да ја потврдува вашата адреса за Ali Express пред да плаќаат. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Повратни информации : 1, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек за нас.и веднаш ќе дојде до нашата продавница за да купат некој производ, повторно, ние може да ви даде попуст со кои се намалуваат за 5%-10% за цена според вашата нарачка вкупниот износ ,можете да контактирате со нашата служба за корисници што рече ви се нашиот стар купувачот Vip Корисниците,потоа услуги на Клиентите ќе ги менувате цена, тогаш ќе го плати тоа ,ние ќе брод во пакет да ви се приоритет. 2,ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да не ни даде негативна или неутрална повратни информации директно, бидејќи ние навистина сакаме да ви помогне да ги реши сите проблеми,обидете се потрудиме да ви помогне.

Кон својствата

боја:
Браун мало чад, Црн без чад
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Број На Модел На:
180
Примена:
Телото
Материјал:
Композитен Материјал
Големина:
Small
Бренд Име:
blessfun
Количина:
180pcs/кутија
Moxa конус тип:
кафена-мало чад,црно-без чад
Материјал:
Argy Обичен Пелин Лист

Најдобри предлози во категоријата