.

.

5Pcs Авто Затемнување Заварување Шлем Маска, Маска Заштитник Заварување Filter/Заварување Шлем Алатки

5Pcs Авто Затемнување Заварување Шлем Маска, Маска Заштитник Заварување Filter/Заварување Шлем Алатки

DEN 161.28
DEN 113.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

modname=ckeditor
Опис :
5 Pcs Авто Затемнување Заварување Шлем Маска, Маска Заштитник
Спецификација :
Заштитете го вашиот заварување шлем леќа, може да се вклопи во поголемиот дел од заварување шлем.
Големина : 4-1/2 инчен x 3-1/2 inch9(116*90mm)
Пакет се вклучени :
5 x Заварување блендата

Кон својствата

Бренд Име:
JimBon
Број На Модел На:
Други
Се Префрлат На Време:
Други
Погледнете Област:
Други
кертриџ големина:
Други
Чувствителност:
добро
Напојување:
Други
Шлем Материјал:
Други
Автоматско Затемнување:
Други
Соларен Погон:
Други

Најдобри предлози во категоријата