.

.

Авто Затемнување Заварување Маска Диоптрија Зголемена Pc леќа , Надворешниот леќа заварување Шлем штитник за лицето Очила Стакло Филтер леќа

Авто Затемнување Заварување Маска Диоптрија Зголемена Pc леќа , Надворешниот леќа заварување Шлем штитник за лицето Очила Стакло

DEN 815.52
DEN 742.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Зголемена заварување заштита на леќите
Нови производи ,diopters : 1.0, 1.5, 1.75, 2.0,3.0
Големина : 108 x50 mm
Материјал : Carbonpolyster
Answer : ___________________________ Note : ние pack 3 компјутери во различни diopters, не 5 компјутери 1.0 diopters( не се добри за вашата работа! )
Цена за 5pcs зголемена леќа како што е подолу за еден Пакет :
1pc *2.5
1pc *1.25
1pc* 1.75
2 парчиња* 3.0
тоа е многу погодно за на вашиот заварување работа!
Може да се види работното парче многу јасно се гледа и по користење на увеличително
леќа. Добра Работа!!! ви благодариме.

Кон својствата

кертриџ големина:
53CM---63CM
Се Префрлат На Време:
na
Напојување:
na
Погледнете Област:
93X43MM
Автоматско Затемнување:
No
Шлем Материјал:
PP
Соларен Погон:
No
Бренд Име:
CARVO
Чувствителност:
na
Број На Модел На:
WSL-1001
Материјал:
заварување зголемена PC Diopters
Функција:
Tig, Миг Co2 електрично заварување увеличително
Сертификат:
DIN CE
боја:
Јасно транспарентен

Најдобри предлози во категоријата