.

.

Микро 4 млазницата Мини Метал гас заварување факел висок притисок директно оган Windproof ligter

Микро 4 млазницата Мини Метал гас заварување факел висок притисок директно оган Windproof ligter

DEN 815.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Микро 4 млазницата Мини Метал гас заварување факел висок притисок директно оган Windproof ligter
Карактеристики :
Метал гас заварување факел + инженеринг тешко пластична тело
Windproof
4 млазницата
големина : 78*35*22mm
Пакување листа :
едно парче 4 млазницата мини светилка, ние ќе ја испрати на боја во randon.
ние, исто така, имаат и други модел за да го изберете,можете да ја посетите нашата продавница за тоа.
добредојдовте веледрогерија!!
Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање. • Ако имате било какви прашања во врска со цената и плаќање, ги споделите со нас слободно. Испорака : • Сите Предмети испрати преку Воздух Mail во рок од ЕДЕН работен ДЕН по приемот расчисти исплата Како ПОДАРОК. • Повеќето предмети ќе се реализира во 10-28 работни дена . • Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите. • Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси. • Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ако постои било каков проблем во врска со производите, контактирајте со нас прв andwe ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа за вас. Наплата & Враќање : • Ние нудиме ЕДНА ГОДИНА гаранција. • Пред да се врати пратката, ве молиме контактирајте со нас за да се добие враќање адреса, и бидете сигурни дека за да напишете "подарок" на превозот етикета. • Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Откако ќе го добиете парцела, наплата ќе се организира веднаш. Повратни информации : • Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. • Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација. • Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Кон својствата

Број На Модел На:
4 млазницата полесни
Заварување Тип:
Гас Факелот
Заварување Капацитет:
микро факелот
Тип:
Полесни
Достапни гас опсегот:
Гас
Заварување Тип:
Гас Факелот
Големина:
78*35*22mm
Кол:
22mm
млазници ВИДОВИ:
4 млазницата
Материјал:
Метал гас заварување факел инженеринг тешко пластична тело

Најдобри предлози во категоријата