.

.

WOSAWE Трки Дожд Грб Мотоцикл велосипедист Мантил Поставува Мулти Функција мотокрос Облека Поставува Мотоцикл Ветер јакна им одговара на мажите

WOSAWE Трки Дожд Грб Мотоцикл велосипедист Мантил Поставува Мулти Функција мотокрос Облека Поставува Мотоцикл Ветер јакна им

DEN 3199.20
DEN 1920.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Производ Карактеристики
Е применливо : Водоотпорен материјал овозможува оптимално ветер и вода заштита, Повеќе дише и лесен. Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри, и кратко растојание трки велосипед.
Дизајн & Cut : 3 D и лесна намали за да се намали телото на триење, поудобно и фитнес. На задната страна на Џерси донесе целиот парче посебна мрежа материјал за впивање пот ,дише и брзо сушење!
2 Џеб : Класичен 2 џебови на двете страни, лесно за задржување на предмети.
Капа & Худ : Аспиратор со Авто-складирање Торба
Рефлексивни Лента : Рефлексивни лента на задната страна за да се обезбеди ноќ возење безбедност.
Еластична Полите : Еластична бенд, може да се спречи на крпа до слајд во текот на јава многу добро.
Висок Квалитет на Патент : Прилагодено патент, поминаа илјадници пати тест на попуштат и заглавени во текот на возење.
Корселе : Квалитет Појас направи поудобен и не е лесно да деформација.
Про-Нозе : Не се лизга бенд дизајн на дното на панталони, тоа е подобро да се поправи панталони нога за да се обезбеди безбедност јава и удобно.
Пакет : 1 Х сет на мотоцикл мантил поставува

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Материјал Тип:
Влакна Лепак
Бренд Име:
WOSAWE
Објектот:
мотокрос снег облека
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Карактеристики:
ultralight водоотпорен
Модел:
BC418
боја:
Зелена Сина Боја Црна
Големина:
S M L XL XXL
Пол:
Унисекс
Примена:
мотокрос велосипед

Најдобри предлози во категоријата