.

.

2017 Мотоцикл Очила Моторни Мотокрос Googles Мотор Google Теренски Eyewear Фокс Мотокрос Очила За Сонце

2017 Мотоцикл Очила Моторни Мотокрос Googles Мотор Google Теренски Eyewear Фокс Мотокрос Очила За Сонце

DEN 335.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Функција :
Нови. Висок Qulity ! Рамка : како на сл покаже леќа : Бои леќа Мулти-слој се соочуваат со пена, обезбедува одлична печат помеѓу лицето и очила за да се заштити од отиде на спиење, и да се обезбеди максимална пот апсорпција Прилагодливи Headband Флексибилен Дизајн Супер мала Тежина Cushioned Удобно Внатрешни работи Отпорен на Гребење затемнети Леќа УВА заштита и таа е лидер во објективот атрибути и функција Додаде Извршување на Анти-Fo
Пакување се вклучени :
мотоцикл очила * 1
Превозот услови
Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 1 работен ден по уплатата примена.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/buyg.
Повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот
1. Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 Ѕвезди" и ни остави позитивен фидбек. Ние ќе го прават истото за вас
2. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Контактирајте со нас
1. Ако имате било какви проблеми, ние сме среќни да ви помогнат.
2. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во 24hrs.Ако не се согласувате со нашите политики и превозот условите, ве молиме да не конкурираат

Кон својствата

Тип На Објект:
очила
Пол:
Унисекс,Жени,Мажи
Леќи Во Боја:
Повеќе
Големина:
One Size
Бренд Име:
evomosa
Тип На Објект:
очила

Најдобри предлози во категоријата