.

.

Електрично Автоматско Цигара Инјектор Возен Машина Производител На Тутун Ролери

Електрично Автоматско Цигара Инјектор Возен Машина Производител На Тутун Ролери

DEN 719.04
DEN 597.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме оставете ги вашите боја seleciton во вашата нарачка коментар или ние
ќе го испрати сина боја за вас!
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет на Овој оглас е за да се Излади Електрични Цигари Возен Инјектор машина. Со оваа Цигара Создателот, може да се направи цигара себе машината работи, едноставно, и функцијата кредибилитет. Тоа е премиерот начин да се направи свој цигари, со толку малку цена и како едноставно операција Секој може да биде голем цигара оператори. Исто како ABC, можете да направите вашиот сопствен филтрирани цигара во секунди Преносни и лесен за употреба Високата цена перформанси, оваа мала машина може да не ви се корист за да се направи цигара со себе и донесе радосни искуство за вашиот живот Со ергономски дизајн, основата е не-лизга Лесно да се јасни и чисти Материјал : Метал, ABS Пластика тоа е добро за 85mm,80mm цигара Напон : AC 220 V (нема да се користи во САД, Канада и други земји со напон е 110 V ) Додаток : ЕУ Приклучок (ве Молиме проверете дали напонот и приклучокот одговара за вас земјата стандард) Големина : 14.5 x 6.5 х 4.5 cm/5.7 x 2.55" x 1.77" Боја : Црна+сина/Црна+Црвено Количина : 1set
Пакетот вклучува :
Електрично Автоматско Цигара Инјектор Возен Машина GERUI ГР-005 1 x Шпатула. 1 x Четка за чистење на 1 x Адаптер за Полнење ( ЕУ ПОЛНАЧ!)

Кон својствата

Бренд Име:
CBJTM
Број На Модел На:
D9686-BL
Обликот:
Подарок кутија
Материјал:
Метал, ABS Пластика
боја:
Црна+сина/Црна+Црвена

Најдобри предлози во категоријата