.

.

MUXIANG 20 Парчиња/пакет 6MM Меки Дрво Пушењето Цевка Филтер за на доградба на Акрилни Отворот на Тутун Цевка Filtlers Кина fd0007

MUXIANG 20 Парчиња/пакет 6MM Меки Дрво Пушењето Цевка Филтер за на доградба на Акрилни Отворот на Тутун Цевка Filtlers Кина

DEN 480.00
DEN 331.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


MUXIANG 20 Парчиња/пакет 6 MM Меки Дрво Пушењето Цевка Филтер за на доградба на Акрилни Отворот на Тутун Цевка Filtlers Кина fd0007
Љубезно ве потсетува : a. Ние поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо (со попуст цена); б. Ние може да ви испрати на производ слики по вашата исплата ако тоа е потребно; c. Ние би можеле да се одбележи пакет како подарок и тврдат пониска цена за вас; d. Ако имате било каков проблем по добивањето на пакетот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Зошто купи од нас? а. Фабриката продажба : ние имаме свои фабриката ; б. Понуда на најдобар квалитет и конкурентна цена за нашите клиенти; c. Добро проверени од страна на нашите одговорни на работниците пред секој производ се испраќаат надвор. За руските купувачи : Како тоа да не е availalbe да се купи тука на Ali Express, јас би сакал да ви препорачуваме да се направи купување во нашата DHgate продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време кога ќе сакате да купите нашите производи. Ви благодариме! : ))
Информација за производот :
Предмет : 20 Компјутери Меки Дрво, Тутун Цевка 6mm Филтер
Материјал : Дрво
Нето тежина : 3.53 мл./100 гр.
Пакет тежина : 5.29 мл./150 g.
Боја : Како што е прикажано во слика
Пакет Се Вклучени :
- 2 0 Компјутери Меки Дрво, Тутун Цевка 6mm Филтер
Детали :
За објектот :
Повеќе интересни предмети во нашата продавница за вас за да одберете, кликнете на сликите подолу за да ги видите : )
За нашата компанија :
Нашата компанија е оригинална тутун цевка производителот . Ние си имаме свој фабрика , и е специјализирана за производство на тутун цевки за повеќе од 9 години во Кина, Копното. Имаме различни материјали на тутун цевка, како briar дрво тутун цевка, ружино дрво тутун цевка, wenge дрво тутун цевка, керамички тутун цевка, и пченка кочан тутун цевки , итн. Покрај тоа, ние исто така го продаде цевка додатоци, вклучувајќи акрилик отворот на тутун цевки, цевки полици, цевки пошта, цевка чистење, цевки четки, цевки подесувате, пушач е другари, цевки вежба малку, билка мелница , итн. Добредојдовте да ја посетите нашата продавница почетната страница од пребарувачот. -
Ние, исто така, направи големо (голема количина на количество) , ние ќе ви ги даде значителен попуст во оваа ситуација. : )) Ние го поздравуваме вашиот истрага.
Основни знаења од областа на додатоци :
За нашата фабрика :

Кон својствата

Број На Модел На:
fd0007
Обликот:
Директно Тип
Материјал:
Дрво
Капа Материјал:
Дрво
Количина:
20 Парчиња/Пакет
Превозот Цена:
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail или HK Пост Воздух Mail

Најдобри предлози во категоријата