.

.

SEREQI Apple Цевка Пушењето Филтер Shisha Наргиле Двојно Циркулација на Вода Тутун Цевка Тип на Цигари Држачот За Smoking Weed

SEREQI Apple Цевка Пушењето Филтер Shisha Наргиле Двојно Циркулација на Вода Тутун Цевка Тип на Цигари Држачот За Smoking Weed

DEN 360.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис : 100% Сосема Нов Високо Квалитетен Материјал : пластични+метал Големина : 16*3*7cm Боја : Златна ,Сина. Сребро Пакување со gif кутија Модерен и убав дизајн Мини Стил,за да Може ефективно да филтер за производство на цигари на катран, никотин и јаглероден киселина, итн., ефикасно олеснување на флегма поради пушењето, останување без здив и други симптоми, значително ја намали soot на забите Употреба По отворањето на капакот, во количината на вода или вашиот омилен filtrate капак (Liucheng или под нивото на водата е соодветно, со цел да се избегне упад filtrate влажна филтер), изберете соодветна Бездимен тутун цигари или може да биде инсталирана за употреба. Наргиле да може ефективно да се филтрираат чад * трева никотин и никотин и други штетни материи, сега е популарен здравје класа пушењето реквизити. 1, производот е еколошки не-токсични материјали 2, производот е погоден за сите видови на тома / видови на чад од цигари и / свила (со јачина на звук / две чаши и чадот од цигарите / свила првенство за замена) 3, производот може во голема мера да филтер тутун катран, намалување на катран и никотин на човечкото тело повреда 4, користете : наргиле капак за да се отвори вода може да биде прикачен на литургија половина 5, производ на нови практична и логична структура, нерешено отпор е мал, лесен за употреба, на филтрирање ефект, тоа е добар избор на мнозинството од пушачите Пакет се вклучени : 1 PCS*луле Тутун Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме овозможи 1-2 cm отстапување постои поради различни мерење начин,ви Благодариме!
​​​​​
ЗАБЕЛЕШКА
МОРА да ги Прочитате Пред Купување
1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.
и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.
2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост
ВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка.
3.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ние
се подготвени да ви даде подарок или некои попуст.
4.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.

Кон својствата

Бренд Име:
SEREQI
Техника:
Лак
Обликот:
Свиткана Тип
Материјал:
Пластични
Тип:
Луле Тутун Видови
Употреба:
shisha наргиле стакло
Функција:
Карактеристики:
Модел:

Најдобри предлози во категоријата