.

.

Метал Огледало Електронска Цигара со USB Полнење на Запалки Електрична Жица Windproof Оган Батерија Flameless Пура Полесни

Метал Огледало Електронска Цигара со USB Полнење на Запалки Електрична Жица Windproof Оган Батерија Flameless Пура Полесни

DEN 479.52
DEN 360.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики : Материјал : Метал Состојба : 100% Нов Употреба : Полесни/ Collection/ Кул подарок за пријател/ Декорација Димензии : 8.5 cm*1.9 cm*0.9 cm Тежина : 49g Пакет Листа : 1 само,

Кон својствата

Бренд Име:
Drillin
Број На Модел На:
247
Материјал:
Метал
Техника:
огледало
Бродови Од:
Кина

Најдобри предлози во категоријата