.

.

Отстранлив Метална Цевка Чад Цевка Комбинација Преносни Метални Цевки Пушењето Цевка/Плевел / Тутун Цевки Мелница Подароци Чад Narguile

Отстранлив Метална Цевка Чад Цевка Комбинација Преносни Метални Цевки Пушењето Цевка/Плевел / Тутун Цевки Мелница Подароци Чад

DEN 143.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
големина : 142mm*28mm
ИМАЈТЕ на ум 1 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.

Кон својствата

Бренд Име:
GWPPDMY
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
sad74
Обликот:
Бесплатни Тип

Најдобри предлози во категоријата