.

.

54PCS Кујна Пластични Сечење Роденденска Торта Играчки Претендираат Игра Храна Игра во Собата на Децата Чај Подарок За Бебето Почетокот на Образовни Класичен

54PCS Кујна Пластични Сечење Роденденска Торта Играчки Претендираат Игра Храна Игра во Собата на Децата Чај Подарок За Бебето

DEN 1009.44
DEN 515.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


54 PCS Кујна Пластични Сечење Роденденска Торта Играчки Претендираат Игра Храна Игра во Собата на Децата Чај Подарок За Бебето Почетокот на Образовни Класичен ве Молиме Забелешка : Сликата е само за референца, те молам направи објект како стандард. Опис на производот : Тема : Brithday торта број на Модел : 54 PCS Set Material : Пластични Материјали : ABS Материјал : еколошки материјал Пакет : Нема Оригинална Кутија , 100% Нови . Функција : Тип : Кујна Играчки Класификација : Храна Торта Играчка Вид : Претендираат Игра Играчка Стил : Храна Модел Играчка Тип : Класичен Играчка Пакет вклучуваат : 1set 54pcs роденденска торта Забелешка : Слики за повикување само, торта играчки слика слики се користат заедно, детални информации можете да контактирате со онлајн сервисот за совет.

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
DGWJ054
Предупредување:
Постојат мали делови, не може да ги споделите на децата проголта.
Бренд Име:
среќа град
Загатка Стил:
3D Загатка
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Стил:
торта
Количина:
54PCS/Set
боја:
Розова и Сина
Торта големина:
Околу 14.3x4.5cm
Пакет Се Вклучени:
1Set торта
Пакет:
НЕ Оригиналната кутија
Предупредување:
Не може да биде во близина на оган

Најдобри предлози во категоријата