.

.

9/24/30PCS по Поставите IQ Метална Жица Загатка Логика Ум Мозокот Закачка Магијата Игра Загатки за Возрасни, Деца

9/24/30PCS по Поставите IQ Метална Жица Загатка Логика Ум Мозокот Закачка Магијата Игра Загатки за Возрасни, Деца

DEN 431.52
DEN 324.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Детали За Производот
Пакување : drawstring складирање торба Материјал : Метал Содржи : 9 /24 / 32 различни загатки / Set Препорачана возраст : 6 & UP, погодна за двете млади и стари
Гушење Опасност : мали делови, не е за деца под 3 години.
Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид :
Складирање торба за 9 PCS/Set е различна од чување торба за 24/30 КОМПЈУТЕРИ/Set
: Сет 1 : 9 PCS различни метал загатки по Поставување
Пакување : Drawstring Складирање Торба
: Set 2 : 24 PCS различни метал загатки по Поставување
Пакување : Drawstring Складирање Торба
: Set 3 : 30 PCS различни метал загатки по Поставување
Пакување : Drawstring Складирање Торба
Плаќање :
Ние прифаќаме сите средства на плаќање Aliexpress одобрени.
Превозот :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата завршен.
2, Pls бидете сигурни дека вашата адреса за е сосема точно кога ќе нарачате.
3. Ве молиме имајте на ум дека понекогаш царинската ќе го продолжи испорака, стр закуп се чувствуваат слободни да не контактирате, прво за статусот на пратката пред повратни информации.
4. Се враќа правило : 7 дена размена, купувачот плаќа врати превозот.
Повратни информации :
1. Сите 5 ѕвезди повратни информации е многу важно за нас, па ако сте задоволни со нашите производи и услуги, pls ни даде позитивни повратни информации, ви благодариме.
2. Ако од која било причина не сте задоволни или незадоволни со моите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации, pls ни даде шанса да се реши прашањето во пријателски начин.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го направи еден одговор побрзо.

Кон својствата

Бренд Име:
Topuzzle
Возраст Опсег:
> 8 години,12-15 Години,Grownups,> 6 години,8-11 Години
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не за деца под 3 години
Материјал:
Метал
Загатка Стил:
Метал Загатки
Стил:
Класичните Стилови

Најдобри предлози во категоријата