.

.

YKLWorld 3x3 Цилиндрични Налепница Мазна Брзина Магијата Коцка Професионални Загатка Коцка Едукативни Играчки Специјални Подароци за Децата -25

YKLWorld 3x3 Цилиндрични Налепница Мазна Брзина Магијата Коцка Професионални Загатка Коцка Едукативни Играчки Специјални Подароци

DEN 567.36
DEN 426.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


НОВИ 3x3 Цилиндрични Магијата Коцка Професионални Мазна Налепница Брзина Загатка Коцка Едукативни Играчки Специјални Подароци за Децата
SKU : OAA00209
Пакетот Вклучува : 1 x 3x3 Цилиндрични Коцка
Опис :
Состојба : 100% Нов Бренд и Висок Квалитет
Големина : за 6.6 CM(Дијаметар) x 5.6 cm H
Нето Тежина : 108g
Материјал : ABS Црна Пластика
Модел : Налепница коцка
Налепница боја : 5 бои( Сина, Жолта, Сива, Зелена, Црвена), ве молиме видете слики.
Бојата може да биде малку поинаква, бидејќи на камерата, светлина и компјутер, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
Развивање на мозокот и логично размислување способност, да се подобри IQ, ослободување притисок по работа.
Лесен за ракување, погодна за почетник.
cubo magico
магнетни топчиња
shengshou
mmegaminx

Кон својствата

Број На Модел На:
OAA00209
Тип:
загатка коцка
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YKLWORLD
Предупредување:
/
Карактеристики:
Мини
Возраст Опсег:
> 3 години
цел број:
/
боја:
Црна, Бела
Точка име :
3x3 Цилиндрични Коцка
Состојба:
Бренд Нови
Потекло:
Кина

Најдобри предлози во категоријата