.

.

2 ПАРЧИЊА/Многу Билни Exfoliating Нога Маска за Пилинг Нога Нега Обновување Маска Нога Чорапи Нога Нега на Кожата Мазна Белење ги Отстраните Мртвите Кожата

2 ПАРЧИЊА/Многу Билни Exfoliating Нога Маска за Пилинг Нога Нега Обновување Маска Нога Чорапи Нога Нега на Кожата Мазна Белење

DEN 167.04
DEN 84.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2 ПАРЧИЊА/Многу Билни Exfoliating Нога Маска за Пилинг Нога Нега Обновување Маска Нога Чорапи Нога Нега на Кожата Мазна Белење ги Отстраните Мртвите Кожата
100% Сосема нов со пакет
Количина - 1 Pack 2 Листови(1 Пара)
Типот на кожата - Сите
Клучни Карактеристики
Нашата Маска exfoliating маска е иновативен производ кој ги комбинира длабоко ексфолиране на нозете & долготраен третман. Ова е ефективна алатка за да се отстрани calluses, corns, и испукани кожата на нозете, спречување на coarsening на кожата и нови пукнатини во фаза на формирање. Glycolic & Лимонска киселина промовира природните & безболно отстранување на мртвите клетки. Природни екстракти од папаја и apple се омекнување, moisturising и регенерира акција. Екстракт од камилица смирува свежо раслоен кожата. Нашата Маска exfoliating нога маска е една нога exfoliant плус третман исполнет во еден пар на погоден за носене маска листови. Стави на маската, како што би вашите чорапи. Тоа ги отстранува сите calluses, со текот на времето, на видно место се мазнење на вашите нозе во рок од 2 недели. Лимон, Јаболко, Портокал, Папаја и други природни ботанички екстракти отстрани calluses додека екстракт од Камилица смирува свежо раслоен кожата.
Како да се Користи
1. Користење на ножици исечете го отворите пакет заедно точки линија.
2. Темелно се чисти вашите нозе и да носат маски.
3. Отстранете по 60 до 90 минути и исплакнете го со вода.
4. Calluses започнете пилинг исклучување во 4 до 7 дена по употребата. Речиси сите calluses ќе бидат отстранети во уште 3 до 5 дена, во зависност од нивната дебелина. Не користите callus смена или да ги собереш на calluses, кога тие на проектот пилинг off.
Пакет Се Вклучени : 1 Пакет Moistening Нога Маска
1.Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на ТТ, Western union, Moneygram и други како што е подолу.
2.Ние не сме одговорни за царински давачки.
3.Имате 15 дена да се направи исплата откако ќе се направи нова цел, инаку aliexpress ќе се затвори цел. 1.Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Aliexpress Превозот, Сингапур Пост Epacket, Пос Малезија, SFExpress. Но, ако не одберете превозот метод, ние ќе го испратам до вас од страна на продавачот за испорака метод.
2.Тоа обично треба за 30 до 60 дена, повеќе или помалку, за да вашата земја, руската Федерација, можеби е потребно повеќе од 60 дена; и Бразил некои пати треба повеќе од 90 дена. Ако не можете да го зедов тоа во време ве молиме контактирајте со нас
Обично ние ќе ја испрати на производот во рок од 5 дена по вашата исплата.
3.Превозот статус нема да се ажурира толку брзо, Тоа треба 5 до 10 дена да се ажурира. 4. Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да се обрне повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-ЕКСПРЕС . Инаку ние би можеле да го промените други превозот метод на бродот на наредби. Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ја или наплата за вас.
Ако не примате предметот по заштита на време, ние ќе го препрати или наплата за вас. Ако откажана редот, Ali Express ќе се врати на плаќање во рок од 7 to12 дена. Тоа ќе биде испратена назад до карта ќе се плаќа.
Како да се провери наплата, можете да кликнете на овој веб https : //icshall.alipay.com/hall/cate Question.htm?type=KNOWLEDGE_BASE&help Id=71&language=en_US

Кон својствата

Употреба:
Нога
НЕТО-WT.:
35g
Сертификат Број:
2016073203
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Број На Модел На:
Exfoliating Нога Маска За Пилинг
сертификација:
GZZZ
Состојка:
билни екстракти
Тип:
Нога Маска
Точка име :
Нога Маска Отстраните Мртвите Кожата
Рок На Траење:
3 Години
одговараат за:
Сите Типот На Кожата
Ефект:
Анти-Целулит,Exfoliator,Навлажнувачки, Белење, Да Ги Отстраните Мртвите Кожата
нога нега:
нога нега на кожата
За Нега На Кожата:
нога маска чорапи
Убавината Нозе:
Нога Нега Обновување Маска

Најдобри предлози во категоријата