.

.

трговија на големо & мало yilimei 7-ден whitener и отстранување speckle А+Б крем 18g+18g

трговија на големо & мало yilimei 7-ден whitener и отстранување speckle А+Б крем 18g+18g

DEN 575.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Western Union и Пари Грам не се дозволени.ден и ноќ крем US$ 112.16 /многу
4 групи / многу
Xian Li Алое Место Отстранување на& Бело 20g US$ 31. депонирани во темно, ладно и суво место и надвор од дофат на деца, бремени жени и деца се забранува да го користи.00 /многу
4 групи / многу
Кинеската медицина Чун Yan (3+1) Bai Li Tou Хонг Убавина Кристал Маска+Bailitouhong Чистење ден крим ноќен крем за избелување крем US$ 63.
Повратни информации
*Откако ќе го прими и потврди вашата нарачка, ве молиме одете на Aliexpress да го заврши цел, и ние навистина ќе го ценат, ако може да се.
Употреба : по чистење на кожата наутро, ќе се применуваат adcquate доза (крем А) на вашата кожа на лицето, освен очите и устата, а во вечерните часови, користење на (крем Б), еднаш на ден, производот може да се користи од страна на мажите и жените, и ако се користи за долго време, ќе добиете неочекувана effetc. според физиолошките карактеристика и speckle отстранување принцип, производот е поделена на speckle отстранување крем и консолидирање на крем, ефектот на поранешниот е stroger отколку подоцна, производот може да се користи самостојно, и менувањето на користење во наутро и навечер, ефектот ќе биде подобро.
7-ден whitener и отстранување speckle крем супер вредност А+Б одговараат на
производот е произведен со цела ретки медицински материјали од тајна рецепт од кралското семејство под елаборат процеси, таа може успешно да се отстрани chloasma, fleck, cyasma, solarization speckle, melasma и wrinkly итн, тоа е посебно добар ефект на различни balck свиња документот, акни трага и акни, по користење, тоа ќе го направи вашата кожа поубаво и да ви се помлади.
Состојки : кинески angelica, природен снег lotus, кинески гасеница габа, хијалуронска киселина, salvia miltiorrhiza, ревен,hegf, ген поправка фактор, женшен, масло од чајно дрво,VE итн.
Медицински стоката е посебно стока некои стерилни производ ние не го прифати враќа значи, со цел да се избегнат било какви непријатности за сите нас
пред да го одржи редот ве молиме внимателно прочитајте производи' intrudction и неговата количина во секоја кутија.
*ние ќе испрати стоката во рок од 3 работни дена откако ќе се плати цел. Ако сакате нас да испрати
тоа на друг примачот име и адреса, pls остави порака во нашата трансакцијата.00 /многу
2 групи / многу
бесплатен превозот Топла трговија на големо yiqi крем Убавина Белење крем 2+1 Ефикасни Во 7 Дена се соочуваат со Крем yiqi белење крем US$ 70. speckle на површината на кожата се отстранува побрзо и таму е очигледен ефект по користењето на производот wihin 5-7 дена, по speckle на површината е отстранет, дозата може да се намали, но не и да се запре, инсистирање на користење на производ за 6 месеци, speckle нема да се враќа повеќе. Ние сме задолжени за одговорноста задржи стоката лево кина непречено, еднаш на
стоката ја напушти Кина тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност.ако имате било какви прашања
пред да го одржи редот за производот ве молиме контактирајте со нас ,кога ние испрати стоката ние нема да бидеме одговорни
за овие прашања.
Превозот
*Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред купувањето, ние ќе брод да се потврди Alibaba адреса.
*Ние обично брод купувачи објект како ПОДАРОК во помала вредност, со цел да се избегне купувачи данок.сите серија производи за надворешна употреба и да не се зема орално
Liang Bang Su професионални против акни сет,Билни поправка и кожата белење крем.50 /многу
4 парчиња / многу
Жешко во Кина трговија на големо и мало Кинеска медицина поправка крем huangqi анти-акни крем 30g/еез анти-стареењето крем US$ 16.

Кон својствата

Тип На Објект:
Сет
Пол:
Женски
Количина:
2 парчиња/set
Употреба:
Лице
Состојка:
Билни
НЕТО-WT.:
18g+18g
Број На Модел На:
ден+ноќен крем
Својства :
Рехабилитациона Терапија Материјали
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри предлози во категоријата