.

.

10 парчиња 98 *10мм~25мм Стоматолошка Лабораторија Пмма Материјал Диск За Wieland Мелничката Систем Јасна Боја Транспарентен Стоматолошки ПММА Блокови

10 парчиња 98 *10мм~25мм Стоматолошка Лабораторија Пмма Материјал Диск За Wieland Мелничката Систем Јасна Боја Транспарентен

DEN 5686.08
DEN 5402.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


10 парчиња 98 *10мм~25мм Стоматолошка Лабораторија Пмма Материјал Диск За Wieland Мелничката Систем Јасна Боја Транспарентен Стоматолошки ПММА Блокови
A g Бесплатен Превозот Бесплатен Превозот со Висок Квалитет со Висок Квалитет 98 *22mm /25мм
Производ Карактеристики
1) Има совршена боја слична на забите
2) Одлични biocompatibility
3) Направени преку висока температура, висок притисок
4) Добра wearability
5) Транспарентна
Производ Specifiaction
Производ Карактеристики
Vickers цврстина : 26,60 ХВ.
Flexural сила : 114 MPa.
E-Модул : 2771 MPa.
Остаток на мономер
Дијаметар : 98 mm.
Дебелина : 10 – 25 mm
Пакетот Вклучува :
10 Парчиња/многу 98 *10мм~25мм Стоматолошка Лабораторија ПММА Материјал Ќорци (Транспарентна Боја)
Забелешка : Здраво секој купувачот, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, точна адреса и поштенски код, во случај на пакет бидат вратени. Ако пакетот е да се врати, бидејќи на вашата погрешна адреса,ние не ја преземе должноста. Ние не обврзуваат на Царина, и не се одговорни доколку пакетот е блокиран на Царината, па ве молиме да ја проверите вашата Земја Политика ако стоката е дозволено да бидат увезени. При изборот на курирската служба DHL/Федекс, ние ќ проверете дали вашата адреса за е Оддалечена Област. Јас f тоа е, Оддалечена Област на Плаќање е потребно да се наплаќа. Понекогаш ние ќе го промени превозот начин и да го изберете најсоодветниот за транспорт метод за вас, но транспорт време е иста, и се уште имаат следење на информации онлајн. Ќе сакате да се разбере, ви благодариме! И некои стоки содржат метал, електрична енергија или магнетизам, па тоа не може да брод од страна на E-Пакет и E-EMS; ако е така, ќе го промени со друг погоден начин за вас, како Кина Пост или Post NL..
Додека да добиете пакет ако тоа беше скршен , ве молиме да не го потпише за пакет и не контактирате на време , јас ќе се обидеме потрудиме да slove тоа , ако сте имале прифатено скршени пакет на услуги ,ние нема да преземаат никакви проблеми !!!!
Erica Zhang

Кон својствата

боја:
OD98x14mm, OD98x18mm, OD98x20mm, OD98x25mm
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Beemyi
Големина:
OD98*14mm/18mm/20mm/25mm
квалитет:
Висок квалитет
превозот:
Бесплатен превозот
боја:
Транспарентна
Пакет:
10 парчиња
Тип:
Стоматолошки пмма ќорци
Дијаметар:
98mm
систем:
Wieland систем

Најдобри предлози во категоријата