.

.

2 парчиња/Многу Камион Ван Товар Работа Приколка Пролет Натоварени Latch Вратата Стоп

2 парчиња/Многу Камион Ван Товар Работа Приколка Пролет Натоварени Latch Вратата Стоп

DEN 552.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",
Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 години
Добредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.
Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,
ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

Кон својствата

боја:
Железо, 304 од не ' рѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Нови
Површина По Завршувањето:
Бранеа
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Premintehdw

Најдобри предлози во категоријата