.

.

20Pcs/Многу Прашина Доказ Штрајк За Врата, Latch Нерѓосувачки Челик

20Pcs/Многу Прашина Доказ Штрајк За Врата, Latch Нерѓосувачки Челик

DEN 936.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",
Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 години
Добредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.
Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,
ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

Кон својствата

Големина:
12mm, 15mm
Тип:
Вратата Завртки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Површина По Завршувањето:
Бранеа
Бренд Име:
Premintehdw
Број На Модел На:
Редовни

Најдобри предлози во категоријата