.

.

автоматско местење на вратата оператор контролер/control panel за автоматско местење на врата

автоматско местење на вратата оператор контролер/control panel за автоматско местење на врата

DEN 6960.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Автоматско Местење На Вратата Контролер

Кон својствата

Тип:
Автоматска Врата Оператори
Бренд Име:
olord
Број На Модел На:
SD 150B
Земја на потекло:
Кина
Макс вратата тежина за еден лист вратата:
160kg
Макс вратата тежина за двоен лист вратата:
120kg
Вратата ширина на лист:
600mm да 3000mm
Напон:
Текст AC110V и 220V; 50t да 60Hz
Отворање и Затворање на брзина:
100 до 550mm во секунда
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични

Најдобри предлози во категоријата