.

.

1/4 4 Начин Авто Shut-Исклучување на Вентил за да се Префрлате Вода Прочистувач RO Реверзна Осмоза Систем M07 dropship

1/4 4 Начин Авто Shut-Исклучување на Вентил за да се Префрлате Вода Прочистувач RO Реверзна Осмоза Систем M07 dropship

DEN 120.96
DEN 103.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : Пластични Боја : Бела Карактеристики : Автоматски исклучи потрошувачка на вода во канализационен тивко. Погоден за повеќето од реверзна осмоза вода систем. Авто Исклучи Вентил Брзо се Поврзете Фитинг за RO Реверзна Осмоза Вода Систем 1/4" Блок размер : 1 : 2 Работен притисок : 1-4.5 KG cm2 Притисок опсег : помалку од 4.5 КГ cm2 Спаси над 1000 литри вода месечни и проширување на лифт на вашиот мембрана. Главно се користи за 30 G, 50 G, 75 G, 100 G реверзна осмоза вода прочистувач, прочистувач на вода, прав пијат машина, цевковод машини. Големина : 72 x 41 x 35mm/2.83 x 1.6 x 1.38""(L x W x T) Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x 1/4"" Брзи Поврзете Вентил 4 Начин Фитинзи

Кон својствата

Бренд Име:
SAILFLO
Структура:
Пилот
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Вентили
Standard or Nonstandard:
Стандард
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Вода
Порт Големина:
Други
Притисок:
Други
моќност:
Други

Најдобри предлози во категоријата