.

.

L порта Женски Месинг Топката Вентил Три Начин 1 BSPP Врска L тип

L порта Женски Месинг Топката Вентил Три Начин 1 BSPP Врска L тип

DEN 1005.60
DEN 955.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Објектот Топката Вентил Парче Тип на Две, Три Начин Конекција BSP Цевка Големина 1" Порта Материјал Месинг се Справи со Заклучување Лост Дебелина(mm) 3.7 вкупна Должина (mm)
Темп.Опсег(C) 82
-20-150 степен

Кон својствата

Број На Модел На:
/
Actuator Режим:
Со Manual (Рачно) И Настава
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
моќност:
упатство
Порт Големина:
/
Медиуми:
Вода
Материјал:
Дувачкиот
Структура:
Топката
Притисок:
Среден Притисок
Тема Тип:
BSP
Standard or Nonstandard:
Стандард

Најдобри предлози во категоријата