.

.

1pc N/C DC 12V 0-0.8 MPa 1/2 Електрични Електромагнетниот Вентил за Вода Воздух Нови

1pc N/C DC 12V 0-0.8 MPa 1/2 Електрични Електромагнетниот Вентил за Вода Воздух Нови

DEN 285.12
DEN 257.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Напон : 12 V DC Струја : 250m A Притисок : 0 - 0.8 Mpa Вентил тип : дијафрагмата (управувана од страна на Серво) Работењето на владата : нормално затворен Влезот и излезот : црево barbs за 1/2" (надворешен дијаметар) црево Течност температура : 1-100 степен Употреба : вода и низок вискозитет течности Пакетот вклучува : 1 x Електрични Електромагнетниот Вентил за Вода Воздух N/C 12 V DC 1/2" Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). 4. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Кон својствата

Бренд Име:
SAILFLO
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
видете информации
Порт Големина:
видете информации
Извор На Енергија:
DC
Actuator Режим:
Без Прирачник И Упатство
Структура:
Други
Притисок:
видете информации
моќност:
видете информации
Standard or Nonstandard:
видете информации
Температура на Медиумите:
видете информации
Медиуми:
видете информации

Најдобри предлози во категоријата