.

.

Вентил Покрие Заптивка/Цилиндар Глава Покритие за Audi A4 A6 A8 Allroad Врвен Passat OE# 078103484A, 078103484C,078198025,078103483 M

Вентил Покрие Заптивка/Цилиндар Глава Покритие за Audi A4 A6 A8 Allroad Врвен Passat OE 078103484A, 078103484C,078198025,078103483

DEN 312.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Вентил Покрие Заптивка / Цилиндар Глава Покритие за A4 A6 A8 Allroad Врвен Passat OE# 078103484 A, 078103484 C ОЕМ Дел Број
OE# : 078 103 484 А, 078103484 A
OE# : 078 103 484 C, 078103484 C
OE# : 078 103 483 F, 078103483 F
OE# : 078 103 483 М, 078103483 M
OE# : 078 198 025, 078198025
Fitment и Компатибилност на Моторот 2.4, 2.7 Т, 2.8
За Audi A4 / A4 Avant 1997-2004
For Audi A6 / A6 Avant 1995-2005
За Audi A8 1996-2002
За Ауди Allroad 2000-2005
За Врвен 2000-2005
За "ФОЛКСВАГЕН" Passat / Passat Variant 1996-2005
1. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас.
2. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.
3. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Во Светот Превозот.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
4. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона.
1. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.

Кон својствата

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Модел Година:
2017
Име На Модел:
xy476-S1
Материјал Тип:
Метал
Објектот Тежина:
0.05kg
Специјални Функции:
Вентил Покрие Заптивка
Бренд Име:
FLYPIG
Состојба:
Нови
OE Дел Број:
078 198 025 078198025
Модел:
За Audi A4, A6, A8, Allroad / Шкода Врвен / ФОЛКСВАГЕН

Најдобри предлози во категоријата