.

.

Во празен Воздушен Контрола Вентил IACV Stepper Моторни AC167 за МЕГА/ ОПЕЛ /DAEWOO/CHEVROLET 17059602 59602 93744675 A95165 059602 171119

Во празен Воздушен Контрола Вентил IACV Stepper Моторни AC167 за МЕГА/ ОПЕЛ /DAEWOO/CHEVROLET 17059602 59602 93744675 A95165

DEN 482.40
DEN 386.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

4 16 V 94 KM 2003->
LANOS (KLAT) 1.
Ние секогаш ги прифаќаме враќа и имаат не quibble политика. ОЕМ квалитет
3.5 86 KM 1997->
LANOS (KLAT) 1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашата
производи и услуги.6 16 V 106 KM 1997->
NUBIRA седан (KLAJ) 1.
ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк.
Ние сме ОЕМ! Ако рефус количество купувањето, ве молиме контактирајте со нас! ^_^
Еден неактивен воздушна контрола actuator или неактивен воздушна контрола вентил (IAC actuator/вентил) е уред најчесто се користи во гориво-инјектира возила за контрола на моторот лер ВРТЕЖИ во минута. Долготрајни и сигурен работен век време
2.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.тогаш се потврди ист број на нашиот веб или контактирајте со нас.
Ние ги доставуваме стандард, полу-кориснички, и целосно прилагодени објекти сите според клиентите барања. Ние само брод да се потврди цел адреси.2 L - 1996
DAEWOO ESPERO 1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Целта на компанијата е да ги
обезбеди светот со ОЕМ резервни делови.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте
задоволни. : A95165
APPLICAITON :
CHEVROLET
AVEO седан (T250, T255) 1.
ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел .5 16 V
KALOS (KLAS) 1.2 72 KM 2003->
KALOS (KLAS) 1.
LOREADA Авто Делови Co.
Карактеристики :
1. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблемот, ве молиме
контактирајте со нас во 7 дена. Производите на компанијата се покријат во
САД, Европски, Јапонски и корејски возила и имаат ISO9001 системот за управување со квалитет сертификација.5 mm(204step)
Го заменува дилер дел броеви :
17059602 /59602 /93744675 / AC167
ГМ CODENO., LTD е лоцирана во Високо-технолошки Развој Зона Wuhu Град, Провинција Anhui Кина, Која посветени на
Carburetor Гас тело (Електронски Гас тело, Механички Гас тело,Sefi-Електронско), Мрзлив за воздушна контрола vavle на автомобилот,
Motocycle original equipment manufacturer(ОЕМ) делови за истражување и развој и продажба во телото модернизирани претпријатието.3 75 KM 1997->
LANOS (KLAT) 1.6 16 V 106 KM 1997-> Забелешка :
Ние се стави како многу детали како е можно во дел компатибилност табелата погоре, но единствениот начин за да биде 100% сигурен
дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери дел број за вашата оригинална единица - Ако најде дека дел не е во право
за вас поради некоја причина пратете ни порака и ние ќе бидеме среќни да се организира да се вратат.5 V-14 VDC
Отпор На Ликвидација (@25℃) : 53Ω±10%
Минимална Отпорност (@-40℃) : 35Ω
Електромагнетниот inductance : 33m H±20%
Чекор ''Increment'' : 0.
Бројот ќе се појави и било каде во дел.2 72 KM 2006-2007 AVEO седан (T250, T255) 1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам!
2. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.04167 mm
МАКС патување : 8. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Во светот превозот .
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТАР :
Oeperateing Температура Опсег : -40℃-125℃(150℃ врв)
Номинална Оперативен Напон : 12 VDC
MIN/MAX Оперативен Напон : 7.

Кон својствата

Бренд Име:
LOREADA
Број На Модел На:
LRD-17059602
Материјал:
Метални, Пластични
Име на производ:
Во Празен Воздушен Контрола Вентил
Состојба:
100% Сосема Нов
квалитет:
ОЕМ квалитет
Гаранција:
1 година
OE / Дел Не. DELPHI:
ICD00120 2H1083
OE / Дел Не. ГМ:
17059602
OE / Дел Не. VDO:
AT-59602R
OE / Дел Не. СПБ:
AC495 AC495
OE / Дел Број 1:
59602 4030011
OE / Дел бр.2:
93744675 96434613

Најдобри предлози во категоријата