.

.

HOSINGTECH-фабрика цена универзална 2.35 2 60mm да 50mm директно силикони редуктор црево

HOSINGTECH-фабрика цена универзална 2.35 2 60mm да 50mm директно силикони редуктор црево

DEN 155.04
DEN 147.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

HOSINGTECH-фабрика цена универзална 2.35" 2" 60mm да 50mm директно силикони редуктор црево
Род : 60mm-50мм Работна Температура : -60°C до 260°C
Должина : 76mm(3 инчи) Пука Притисок : 2 Mpa
Дебелина : 4.5 mm Работен Притисок : 0.3 Mpa да 0.9 Mpa
Слој : 3 ply засилен Прилагодите Услуга : Боја, Големина, Логото
Големина на Толеранција : +/-0.5 mm Материјал : 100% чист силикони и Полиестер
Забелешки :
1. Кориснички бренд треба да плати дополнителни трошоци : 25 за едно лого.
2. Овој објект не е погоден за гориво или масло за пренос.
3. Прилагодени објекти : М. К. П 10 PCS нагоре.
4. Ве молиме да се купи со доверба, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно,100% задоволството на клиентите да се гарантира.
5. Професионалната инсталација се препорачува.
6. Создаден 90mm(3.5 инчи), 4 ply зајакнат.
1. Ви благодариме за вашата цел и поддршка.
2. Ако имате било какви барања за боја, дебелина, должина, ве молиме оставете порака, или ние ќе брод акции големина.
3. Ако треба да се купи други производи, може да кликнете на "Додади во Кошничка" копчето, во комбинација превозот ќе го спаси вашиот превозот цена.
4. Ако сакате да се направи голем или се меша со цел или било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Ние прифаќаме подолу начин на плаќање :
Ако имате било какви барања за плаќање, ве молиме ги споделите со нас, и нашата цената не вклучува било обичај должност и данок.
1. Производи ќе се испраќаат во рок од 7 работни дена откако ќе проверите вашата исплата. За време на одмор или кратко акции на производи. Тоа ќе биде одложен за неколку дена, ве молиме да се разбере.
2. Превозот обично од страна CPAM, EMS, DHL, FEDEX , ако имате барања за превозот начин, ве молиме да ги споделите со нас прво.
3. За Бразил клиент, ве молиме да ни кажете CNPJ БР. или CPF БР.

Кон својствата

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Име На Модел:
Сексуално и репродуктивно-60-50-rd
Frequence Опсег:
Универзална
Објектот Ширина:
00inch
Модел Година:
88-15
Поставување на Возило:
турбо,интеркулер
Материјал Тип:
силиконски&полиестер
Објектот Висина:
00inch
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
ладење, подесување,заменете
Објектот Должина:
00inch
Објектот Тежина:
0.09kg
Име на компанија:
HOSINGTECH
Место на Потекло:
Xiamen,CN
Материјал Тип:
силиконски црева
создаден:
60mm-50mm (2.35-2)
Дебелина:
4.5 мм
слој:
3 ply армирано
боја:
Црвена
Должина:
76mm
Првиот Клучен Збор:
силиконски директно редуктор црево
Вториот Клучен Збор:
директно редуктор спојка

Најдобри предлози во категоријата