.

.

CNSPEED 100pcs 4.6mmx300mm НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ZIP КАБЕЛ ВРСКИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ВРАТОВРСКА ЗАВРШИ YC100460

CNSPEED 100pcs 4.6mmx300mm НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ZIP КАБЕЛ ВРСКИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ВРАТОВРСКА ЗАВРШИ YC100460

DEN 307.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100pcs 4.6mmx300mm НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ZIP КАБЕЛ ВРСКИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ВРСКА ЗАВРШИ
Материјал : AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на Корозија
Примена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, Петро-Хемиските
Работна Температура : Од -80 °c до + 538 °c
Функција : Авто-Заклучување Механизам Направи Одличен Сила и Издржливост
Својства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска Отпорност
Мазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолација

Кон својствата

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
ZIP КАБЕЛ ВРСКИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ВРСКА ЗАВРШИ
Модел Година:
сите
Специјални Функции:
ZIP КАБЕЛ ВРСКИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ВРСКА ЗАВРШИ
Бренд Име:
CNSPEED
Материјал Тип:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Frequence Опсег:
ZIP КАБЕЛ ВРСКИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ВРСКА ЗАВРШИ
Име На Модел:
ZIP КАБЕЛ ВРСКИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ВРСКА ЗАВРШИ
Автомобил Производител:
Универзална
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0.46cm
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
30cm
ZIP КАБЕЛ ВРСКИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ВРСКА ЗАВРШИ:
ZIP КАБЕЛ ВРСКИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ВРСКА ЗАВРШИ

Најдобри предлози во категоријата