.

.

Сјае пченица Рака-stitched Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Ауди A1 A3 А5 О7

Сјае пченица Рака-stitched Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Ауди A1 A3 А5 О7

DEN 2352.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување. Овој производ е управниот покрие,не е воланот! Пакет содржи : 1x воланот маска, 1x игла, 1x конец, 1x напрсток, 1x двојна двострано лента, 1x scraper. оваа маска се вклопуваат за вас оригинални автомобил управувачот со кожа,кога ќе примите овој волан маска,можете директно да го инсталирате,не треба да се отстрани оригиналниот волан од кожа! Ако вашиот автомобил воланот со shift paddles, кога ќе го купите овој производ, можете да забелешка "управувачот со shift paddles," ние може да ви помогне да го прилагодите одговара воланот покрие Соодветна автомобил модели : за Ауди A1 A3 А5 О7

Кон својствата

Боја Име:
Црн Конец, Нишка, Бел Конец, Сината Нишка
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
38cm
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Бренд Име:
Сјае пченица
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
25cm

Најдобри предлози во категоријата