.

.

Авто Fastener ABS Автомобил-Стил Возило Сонцето Стакло очила за сонце Очила Очила за Држачот на Картичката Билет Пенкало Клип Автомобилски Додатоци

Авто Fastener ABS Автомобил-Стил Возило Сонцето Стакло очила за сонце Очила Очила за Држачот на Картичката Билет Пенкало Клип

DEN 671.52
DEN 618.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред.) Инсталација Настава : Лесна инсталација од страна на DIY. 2)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до повеќе денови.Ние не може да гарантира пристигнување време. Тие се прилагодени дизајн и лесно се вклопуваат во текот Сонцето Стакло или било каде Боја : Сива,Беж,црна Материјал : Високо-квалитетна ABS Пластика Објект Димензии (Прибл.Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика. ) : Должина 145mm Ширина : 65mm висина 50mm (ве Молиме потврдете оваа големина пред купување. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.Внимание : 1). Ви благодариме! 3. Превозот може да се под влијание на празници,настани и други несигурности.Затоа,Вашите Повратни информации е навистина важно за нас, ве Молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу ! 2. Метод 2 : употребувајте Завртки го инсталирате на било каде(на пример покривот,рачка област, итн.Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. Нормално превозот време за многу земја е 25 - 45 работни дена( Русија Аргентина 45-70 работни дена и Бразил 70-90 работни дена) 5)На Aliexpress само околу 25 Земји би можеле да одберете превозот на "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус"или "Posti Финска Економија", тоа е бесплатен превозот но без следење на информации.Преносни и Едноставен дизајн, мала големина 3. Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење.
Спецификации : 1. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме ! Предупредување : Нашето ветување : Јужна Америка : не ја прими стоката во рок од 90 дена, целосно враќање на средствата.пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции : 1)Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок. Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење.Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница!Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Тие се инсталира лесно со алатки.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност.За Превозот : Ние сме доверлив и искрен. 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница.Ако се чувствувате discontented и вашиот објаснување е разумна, ние'll испраќање на предмети или refundment.) , треба дупчење Пакетот Вклучува : Очила Кутија 1set + некои завртки додатоци ( ЗАБЕЛЕШКА : Оваа ставка го доаѓаат со мало кутија)
2.Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии. Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. 7) Ако сте од Саудиска Арабија, ве молиме ги споделите со нас вашето PO box број и ве молиме да испратите копија од лична карта. Други земји : не ја прими стоката во рок од 60 работни дена, целосно враќање на средствата.

Кон својствата

Тип На Објект:
очила случај
Објектот Ширина:
6.5cm
Бренд Име:
EAZYZKING
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
DYJH00
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Висина:
5cm
Специјални Функции:
заштитете го вашиот очила
Објектот Тежина:
0.14kg
Објектот Должина:
14.5cm

Најдобри предлози во категоријата