.

.

година Нови Зимски Црна Шарм и Топло, Долго Волна Кадифен Автомобил Воланот Опфаќа волнени Автомобил UniversalInterior Додаток

година Нови Зимски Црна Шарм и Топло, Долго Волна Кадифен Автомобил Воланот Опфаќа волнени Автомобил UniversalInterior

DEN 89.28
DEN 78.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2016 година Нови Зимски Црна Шарм и Топло, Долго Волна Кадифен Автомобил Воланот Опфаќа волнени Автомобил Universal Interior Додаток SA368 P63
Карактеристики :
Чиста боја, со оригиналниот автомобил внатрешни работи повеќе хармоничен
Нови производи, одличен квалитет.
Дозволете му на вашиот зимски дискот има топло чувство за тоа.
Текстурата е мека.
Енкрипција вознемирени материјал, таписерии и дебели
Различен квалитет, различни чувства.
Чувствувам добро и мазна, без топка, не да се намали коса
Кадифен внимателно чешлани, антибактериски mouldproof, не метанол, заштита на животната средина е здрава.
Добра пропустливост на воздух, водич влажни отпор, добри топлина зачувување.
Светли убава, зелена заштита на животната средина, пламен retardant, водата нема да се промени
Спецификации :
Количина : 1 buc
Површината Материјал : природни кадифен
Сезона : Зима
Појавување на воланот дијаметар : 38cm(Одговара на повеќето стандардни волан тркала )
Боја : црна
Нето тежина : 53g
Пакетот вклучува :
1 * Автомобил Воланот Опфаќа
Напомена :
1. Користете топла вода за перење.
2. Сместени во вентилирани, суво место.
3. Ако користите mothballs и други инсекти отвратителен, бидете внимателни да не ги споделите со директен контакт.
4. Не го изложувајте производот на високи температури (како што се вода, ќебиња итн.) како и изложување на сонце.
5. Мали контаминација со чиста крпа натопена во испарливи PCE нежно се олабави и навремено да се исуши.
6. Обично со фен за коса и чешел нежно чешел косата површина, имајќи го мека, природни услови.

Кон својствата

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Дијаметар:
38cm
Објектот Ширина:
38cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
SUGERYY
Специјални Функции:
Се чувствуваат удобно, Симпатична топло
Име На Модел:
Кадифен Управување Ги Опфаќа
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
60g
Материјал Тип:
Кадифен
Објектот Должина:
38cm

Најдобри предлози во категоријата