.

.

Убаво метал крстот Авто парфем накит Дами воздух два Крстот калапи Парфем клип Автомобилот стил декорација

Убаво метал крстот Авто парфем накит Дами воздух два Крстот калапи Парфем клип Автомобилот стил декорација

DEN 143.04
DEN 136.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[44616] Препорачувам

Кон својствата

Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Автомобил парфем
Име На Модел:
0025
Објектот Должина:
30mm
Објектот Ширина:
0mm
Објектот Висина:
40mm
Објектот Тежина:
0.03kg
Објектот Волумен:
пар
Специјални Функции:
Автомобил Украси
Тип На Објект:
Воздухот Се Два
Обликот:
Крстот

Најдобри предлози во категоријата