.

.

350PCS Автомобил Авто Притисни Pin Занитвам Трим Клип Панел Тело Внатрешни работи Асортиман во Собата за Ауди /Volvo/BMW /Ford /Тојота /Хонда /Nissan/ ФОЛКСВАГЕН

350PCS Автомобил Авто Притисни Pin Занитвам Трим Клип Панел Тело Внатрешни работи Асортиман во Собата за Ауди /Volvo/BMW /Ford

DEN 959.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


350pcs Притисни Pin Занитвам Трим Клип Панел Тело Внатрешни работи Асортиман Состојба : Сосема нов и висок quanlity! Материјал : Пластични Количина : 350 компјутери /set Кутија големина : прибл. 27.4x18.2x4.22cm Совршен за да го замените стариот или носи еден. Fitment : Одговара за многу Бренд на Возила, како за Volv о, BM W, G M, За d, Toyot а, Hond а, Niss некој, Mazd а, Chrysle r, Volkswa генерација, Merc edes Б enz О ди Пакетот вклучува : P12 50pcs Црна Вози Занитвам P16 60pcs Црна Вози Занитвам P22 15pcs Црна Возачот Занитвам PC216 15pcs Црна Возачот Занитвам P18 30pcs Црна Возачот Занитвам BY2017 15pcs Бела Вози Занитвам B31 30pcs Црна Вози Занитвам C05 20pcs Црна Возачот Занитвам P15 30pcs Црна Возачот Занитвам P02 30pcs Црна Возачот Занитвам B99 30pcs Црна Возачот Занитвам P25 25pcs Црна Вози Занитвам

Кон својствата

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Бренд Име:
GZCHX2010

Најдобри предлози во категоријата