.

.

OkeyTech силикони автомобил копче покрие случај За Citroen C2 C3 C4 C5 Xsara Picasso C6 C8 за peugeot Далечински 3 копчето флип копчето авто школка

OkeyTech силикони автомобил копче покрие случај За Citroen C2 C3 C4 C5 Xsara Picasso C6 C8 за peugeot Далечински 3 копчето флип

DEN 109.92
DEN 66.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Okey Tech Силиконска Гума Автомобил Копче Покрие Случај Школка Кожата Заштита За Citroen C2 C3 C4 Picasso Xsara C5 C6 C8 Далечински Виткање Копче
Ве молиме да го проверите оригиналот автомобил копчиња дали се допаѓа фотографијата пред да се одржи редот.
Карактеристики :
-Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски
-Боја : Како на слики го покажува - Лесно се Вклопуваат, овие Маски се Прецизност се сечат за да одговараат на вашите Клучни Фоб Совршено. - Експрес вашата личност со Сопствена Боја Маска. - Го штити вашиот клуч од гребнатини, одржување на вашиот клуч во потрага за нов Лесно чистење, само измијте ги покрие со вода им Помага да го заштитите вашиот Клуч од дожд вода - Без дисторзија, Не исчезнат и Нема проблем под екстремни температури
-Функција : : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Зошто да изберат нас : Усвоен 100% ЗГУСНЕ & ВИСОКА ЕЛАСТИЧНОСТ силикони за да се обезбеди тоа е со s oft допир чувствуваат, моделот со отфрлање на лепак занает, не печатење, да се направи тоа, издржливи и трајни!
1 X Автомобил Копче Маска

Кон својствата

Материјал Тип:
Силика Гел
Бренд Име:
OkeyTech
Име:
Силиконски Копче Опфаќа
Тежина:
0.02kg
Материјал:
100% Силикон
боја:
6 бои
Тип:
Клучни Случај за Автомобил
Функција:
Заштита и декорација на вашиот автомобил копче
Место на Потекло:
Кина
Функција:
Висок Квалитет И Издржлив
Пакет:
Меур торба
испорака:
во рок од 48 часа

Најдобри предлози во категоријата