.

.

Dewtreetali Висок Квалитет 4pcs/сет за во Автомобил Тепих Мат Клипови Кат Носители Одредување Костец Стеги За ФОЛКСВАГЕН / Шкода /Audi Автомобил Стил

Dewtreetali Висок Квалитет 4pcs/сет за во Автомобил Тепих Мат Клипови Кат Носители Одредување Костец Стеги За ФОЛКСВАГЕН / Шкода

DEN 52.32
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Спецификација:
Име На Производ : Одредување На Менгеме
Состојба : Нова
Боја : Црна
Поставување на Возило : Предната
Количина : 4 Pcs/set
Карактеристики :
Нашиот кат мат клипови се дизајнирани и направени со користење на највисок квалитет на материјали за да се обезбеди траен квалитет, совршен за да се одржи било која мат во место.
Секој клип содржи три компоненти и кога се инсталира ќе се спречи мат од возење нагоре.
Ние препорачуваме користење на две мат клипови по мат за безбедност.
Fitment:
За "ФОЛКСВАГЕН" / "ШКОДА" /AUDI
(Компатибилност Е Само За Референца. Ве Молиме Да Се Споредат Дел Број Со Твоите Оригиналот Пред Купување!)
Answer : ___________________________ Note :
1.Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно. Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.
2. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1inch=2.54 см)
3.Не Постојат Инструкции Се Вклучени Во Овој Комплет.Професионалната Инсталација Е Препорачливо!
Пакетот Вклучува : 4pcs x Автомобил Кат Мат Одредување на Менгеме

Кон својствата

Бренд Име:
Dewtreetali
Материјал Тип:
Пластични делови
Тип На Објект:
Fastener & Клип
Име На Модел:
Q1921-01
Објектот Тежина:
20g
боја:
Црна
ОДГОВАРА ЗА:
Фолксваген, Ауди, Шкода
Тип На Објект:
Автомобил Тепих Мат Клип
Количина:
4pcs

Најдобри предлози во категоријата