.

.

Автомобил Вратата Трим Pannel Fastener Клипови Смена Алатки Автомобил Пластични Заковки Тока Шрафцигер Рака Алатка Поставите Возило Камион Поправка На Комплет

Автомобил Вратата Трим Pannel Fastener Клипови Смена Алатки Автомобил Пластични Заковки Тока Шрафцигер Рака Алатка Поставите

DEN 225.60
DEN 180.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Оваа алатка е дизајнирана да брзо да ги отстрани пластични сврзувачки елементи од вратата панели на повеќето автомобили, камиони, и U. S. V.
Овозможува лесно отстранување на автомобил на врата завртување на тепих. Посебни љубопитните акција овозможува отстранување на клипови без да се оштети.
Фалсификувани и топлина третираат челик вратило. Хром позлатен за издржливост.
Корозија-отпорни хром позлатен заврши. Плоштад механичар е винил рачка за сигурен зафат.
Употреба : Отстранување на автомобил на сите вратата,трим,клипови,инсталирајте звук градежни алатки.
Спецификација :
Материјал : Пластика
Големина : Прибл. 22*2cm
Боја : Црвена
Пакет :
1pcs Автомобил Врата Авто Fastener Клешти Алатка Панел Смена

Кон својствата

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Висина:
0.1cm
Име На Модел:
ECM0171US
Бренд Име:
BORUIT
Објектот Ширина:
0.9cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Должина:
22cm
Тип:
страна постави алатка
дизајн:
Автомобил Пластични Тока Шрафцигер
Функција:
Отстрани Пластични Fastener
За:
автомобилската поправка алатки
Функција:
Fastener Клипови Смена Алатка Шрафцигер

Најдобри предлози во категоријата