.

.

Вистински Напа Кожа Авто тркала волан покритие за Hyundai Сите Новиот Santa fe Santafe 2013 плетенка на воланот

Вистински Напа Кожа Авто тркала волан покритие за Hyundai Сите Новиот Santa fe Santafe 2013 плетенка на воланот

DEN 3359.04
DEN 2150.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот. Ние сме млада генерација. Нашата заедничка цел е да се продаде високо-квалитетни стоки за целиот свет. Нека светот веруваат дека "произведено во Кина" не е збор за "лош квалитет и евтини". Ви благодариме Ali Express, ние ќе работиме со Alibaba да се развие, да и се заблагодарам на светот е на купувачите да ни даде поддршка!
Сопственик : Саундерс
Пс : Ако не кажете ни ја вашата дизајн, ние ќе ви го испратиме како првата фотографија!
Вистински Напа Кожа Авто тркала волан покритие за Hyundai Сите Новиот Santa fe Santafe 2013
Материјал : Напа вистинска кожа
1. Карактеристики : Избор на природни првиот слој од ситен добиток кожа , безбедноста, не се лизга, за да се заштити оригинални автомобил, дише, четири постојана температура. На Напа вистинска кожа е различна од микрофибер кожа.
2. Ние ја прифати за персоналните сопствени , ве молиме кажете ни ја вашата дизајн и идеи. ве молиме имајте во предвид вашите специфични модели на автомобили на автомобил пред да го поставите цел, како и забелешка на кожа/бојата на кожата, линија/бод боја, без разлика дали потребата за дупчење/дупки/перфорирани, дали потребата за напредок во 12 часот.
3. Над големина за прирачник плочка мерење, поради лични мерење техника е различна, може да биде 1-3 см грешка на физички.
4. Производ големина на слика на страницата со детали ќе има некои грешки помеѓу вистинската големина. Тоа е приватен автомобил, тоа значи дека за специфична големина е врз основа на автомобил модел.
5 .Кожен волан маска, воланот поклопецот, се справи со капак, тркало покрива, воланот маска за кожа, автомобил стил, автомобил-опфаќа, воланот, автомобил-стил, управувањето тркала, автомобил опфаќа, жешки тркала, автомобил додатоци, авто воланот капак.
Answer : ___________________________ Note : Нашата маска е одговара за вашиот автомобил тркала управување со оригинални кожа. Значи, вие не треба да се отстрани оригиналниот кожа, можете директно да го инсталирате нашата маска.
Ако вашиот автомобил воланот не се оригинални кожа, pls оставете порака на нас кога ќе го поставите цел.
Целото парче од кожа е лупено надвор од говеда, мекост на различни делови е различен, стомакот кожа е една од најпознатите мека, па ќе има некои мали брчки на капакот, но кога ќе се стегне маска, овие мали навремено ќе исчезне, само вистинска кожа може да се појави овој феномен, ако умот, ве молиме место на цел со претпазливост.
!!! Ако имате било каков проблем за цел. Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво без двоумење пред да ја напушти ни повратни информации. Ние ќе ви одговори што и решавање на проблемот за што побрзо додека не се задоволни!
Ако не кажете ни ја вашата дизајн, ние ќе ви испратиме објект како на првата слика дизајн. "Загреан" е нашиот бренд, па воланот покрие не може да се загрее.

Кон својствата

Боја Име:
Црна stich, Zift stich, Браун stich, бела Полумесечина stich, Сина stich, Црвена stich, Жолта stich, Портокал stich, Бела stich, Црвени, Сини Бод, Custom
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Должина:
3.25inch
Специјални Функции:
Личност обичај дел
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
загреано
Објектот Висина:
0.02inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
За Hyundai Сите Новиот Santa fe Santafe 2013
Објектот Ширина:
0.33inch
Објектот Дијаметар:
1.62inch
Објектот Тежина:
0.25kg
Материјал:
Напа
Група туристи:
возачот на автомобилот
Специјални Функции:
Издржливи во употреба
Функција:
Бојата нема да исчезнат за долго време
функција 1:
плетенка на воланот
Тип На Објект:
Тампа не volante не carro
Име 1:
Cubierta del volante del coche
Материјал 1:
Вистинска Кожа
Материјал 2:
Cowhide

Најдобри предлози во категоријата