.

.

3Pcs/многу Пластични Авто Клипови сврзувачки елементи Торба Кука Sungalsses Држачот за Кабел Копче Закачалка за во Автомобил Организатор Додатоци Црна

3Pcs/многу Пластични Авто Клипови сврзувачки елементи Торба Кука Sungalsses Држачот за Кабел Копче Закачалка за во Автомобил

DEN 86.40
DEN 70.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Компактен дизајн и трајни лепливоста Може да се одржи вашите клучеви, очила, кеси за отпадоци, лесен за употреба Држи вашиот автомобил чистење Една закачалка може да се одржи тежината до 250g Со двострано лепило, лесен за употреба
Карактеристики : Материјал : PC Големина : Како на Слика во Боја : Црна
Пакет се Вклучени : 3 x Автомобил Торба Кука
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите & празници. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас asp.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, тоа ќе се смета
се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ. Превозот цена е мечка од двете продавачот & купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,
и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти & додатоци
вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат
со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Вие мора да му кажете ни што
дефект е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени
политики по нарачување на aliexpress!
1,ќе одржи високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние побара да контактирате со нас
веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
2.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Ширина:
2.4cm
Објектот Тежина:
23g
Име На Модел:
12810
Бренд Име:
sikeo
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
3.4cm
Материјал Тип:
PC

Најдобри предлози во категоријата