.

.

Jameo Авто Автомобил Внатрешни работи рачната сопирачка за Заштита на Трим рачната Сопирачка Покрие Налепница за Форд Фокус 2 3 4 MK2 MK3 MK4 2005 - 2018 Делови

Jameo Авто Автомобил Внатрешни работи рачната сопирачка за Заштита на Трим рачната Сопирачка Покрие Налепница за Форд Фокус

DEN 83.04
DEN 72.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Бренд Име:
JAMEO АВТО
Година:
2005 - 2018
Име На Модел:
Автомобил рачната сопирачка Налепница за Фокус
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.01kg
Материјал Тип:
ABS или Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Најдобри предлози во категоријата