.

.

Yetaha 50Pcs 6mm Дупка Автомобил Вратата Трим Панел Клипот Автоматски Браник Fastener Занитвам Retainer Притисни на Моторот Покритие Фендер Fastener Автомобил Стил

Yetaha 50Pcs 6mm Дупка Автомобил Вратата Трим Панел Клипот Автоматски Браник Fastener Занитвам Retainer Притисни на Моторот

DEN 92.16
DEN 86.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Овие занитвам сврзувачки елементи се изработени од пластични материјали, погоден за автомобил употреба. Ви благодариме.
Количина : 50pcs.
Боја : Црна. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Пакет листата : 50 Pcs Fastener Заковки
1. Ви благодариме.
Автомобилот е добар додаток, најчесто се користи за монтирање страна здолништа, браници и други украси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Матични Должина : околу. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија ,Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, итн : Наредби ние препорачуваме да користите нашите редовни транспорт "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", тоа е "Кина Пост Воздух Mail" без следење на број што може да ви помогне да заштедите на трошоците. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Глава Дијаметар : прибл. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Имајте на ум : НЕМА Мало Поле. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Руската Custmers ќе ја испрати од "Специјална Линија-YW", кој е побрз од Кина Пост и имаат следење на број.торба торба торба
50 Pcs 6mm Дупка Автомобил Вратата Трим Панел Клипот Автоматски Браник Fastener Занитвам Retainer Притисни на Моторот Покритие Фендер сврзувачки елементи Автомобил Стил Делови
100% сосема нов. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас ПОБРЗО. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. За мешан нарачки, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот љубовен објект во кошничката прво ,и конечно се комбинираат вашата наредба за плаќање. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Руската Клиентите САМО може да изберете "Посебна Линија-YW", затоа што Русија поштата не ја прифати Кина Пост Воздух Mail без следење. Мешани цел > ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух пошта (со следење на број), можете да ги пратите на стоки. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да го изберат "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail". Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Спакувани Безбедно во Меур Торба.
Материјал : ПП. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Answer : ___________________________ Note : Ова е Не-ОЕМ Производ.

Кон својствата

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Бренд Име:
Yetaha
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
за 6mm дупка
Објектот Должина:
0cm

Најдобри предлози во категоријата