.

.

Кожен Волан Опфаќа Кристал Начичкана Кристал Автомобил Волан-Тркало Покрива Случаи Розова Автомобил Внатрешни Додатоци За Девојки

Кожен Волан Опфаќа Кристал Начичкана Кристал Автомобил Волан-Тркало Покрива Случаи Розова Автомобил Внатрешни Додатоци За Девојки

DEN 793.44
DEN 714.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

ОБЈЕКТ - Кожен Волан Опфаќа Кристал Начичкана Кристал Автомобил Волан-Тркало Покрива Случаи Розова Автомобил Внатрешни Додатоци За Девојки МАТЕРИЈАЛ - СТП Кожа+Кристал БОЈА - Црна, Бела, Црвена, Розова, Црвена Роза Одговара на ГОЛЕМИНАТА/ДИЈАМЕТАР 38 CM
Ако ви се допаѓа круна еден , pls кликнете на фотографијата одат на производот.
ФУНКЦИЈА : 1. Висок квалитет и Не се Лизга. 2. Бела боја во внатрешноста прстен е заштита на животната средина. 3. Мода Спорт Дизајн. Иако воланот маска може да изгледа како непотребен инвестиции во прво, постојат неколку предности, кои најчесто се занемарува, или се зема здраво за готово од страна на повеќето возачи.
Со текот на времето, вашиот управувачот може да стане многу мазна поради истрошеност и изложеност на сончева светлина. Покривка ќе се обезбеди дополнителна контрола на вашиот истрошени тркала, и да се спречи да стане истрошени понатаму.
Исто така, во студени температури тоа не е невообичаено да се изгуби контрола на воланот поради вашите раце се премногу ладно. Секој еден од нашите воланот опфаќа ќе обезбеди дополнителна перница, и уште поважно, топлина, до вашите раце возење, кога во тие тешки временски услови.

Кон својствата

Боја Име:
Црна, Бела, Црвена, Розова, Црвена Роза
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Дијаметар:
38cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
KAYSHION
Име На Модел:
НЕМА.8889
Материјал Тип:
Faux Кожа
Објектот Должина:
38cm
Сезоната:
Четири Сезони
управувачот маска:
Yes
Големина:
38cm
Материјал Тип:
СТП Кожа
управувачот:
Yes
кристал воланот маска:
Yes
кожен волан маска:
Yes
автомобил додатоци за девојки:
Yes
пинк воланот маска:
Yes
девојки автомобил додатоци:
Yes

Најдобри предлози во категоријата