.

.

BJMYCYY 2 парчиња Нов Chrome Автомобил Внатрешни работи Вратата Стерео Звучник Покрие Намали за Kia Sportage Р 2011 2012 2013 2014 2015

BJMYCYY 2 парчиња Нов Chrome Автомобил Внатрешни работи Вратата Стерео Звучник Покрие Намали за Kia Sportage Р 2011 2012 2013

DEN 240.00
DEN 216.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Бренд Име:
BJMYCYY
Година:
2014
Име На Модел:
006
Објектот Должина:
18inch
Објектот Ширина:
12inch
Објектот Висина:
8inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
ABS
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Најдобри предлози во категоријата