.

.

Автомобил стил Geniune Кожа Првиот Слој Cowhide Автомобил Опрема Shift Knob Покрие Ниво Главата Обвивка За Ауди А3 А4 Б8 A5 A6 A7 Q3 П5 Q7

Автомобил стил Geniune Кожа Првиот Слој Cowhide Автомобил Опрема Shift Knob Покрие Ниво Главата Обвивка За Ауди А3 А4 Б8 A5

DEN 864.00
DEN 821.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Автомобил стил Geniune Кожа Првиот Слој Cowhide Автомобил Опрема Shift Knob Покрие Ниво Главата Обвивка За Ауди А3 8 P 8 V B7 A4 Б8 А5 А6 C5 C6 C7 О7 Q3 П5 Q7 Количина : 1pcs/Set Meterial : Geniune Кожа Како да го користите : 1.Чиста и сува површина каде што сакате да ги инсталирате. 2.Земете го објектот од пакување. 3.Солза го поклопецот на двојно страна лента за на предната страна. 4.Се држи на местото каде што сакате да ги инсталирате. Ве молиме проверете го вашиот Автомобил пред да се направи нарачка. Оваа Следниве Автомобил Само За Вашиот Референца помеѓу Вашиот Автомобил Ако ви треба било каква помош во врска со производ, ве молиме контактирајте не за било кое време.

Кон својствата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
Geniune кожа
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
GEARUIS
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Име На Модел:
За Audi A3 A4 Б8 A5 A6 A7 Q3 П5 Q7
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Најдобри предлози во категоријата