.

.

Нови пристигнување Автомобил Силикони Воланот Покрие 38 39 40CM,Универзална Силикони Воланот Покритие за сите автомобили

Нови пристигнување Автомобил Силикони Воланот Покрие 38 39 40CM,Универзална Силикони Воланот Покритие за сите автомобили

DEN 430.08
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Проектот тип; воланот, тркала и оска Објект Дијаметар : 38 cm Материјал Тип : висок квалитет на храна одделение силиконски
Нови пристигнување Автомобил Силикони Воланот Покрие 38 39 40 CM,Универзална Силикони Воланот Покритие за сите автомобили
Состојба : 100% нови некористени (квалитет се проверуваат пред превозот)
Боја : 10 бои да се избере
Состав : 1 компјутер / SET
Материјал : Висок храна одделение силиконски
карактеристики Високо ниво на квалитет на храна и еколошки силикони, без мирис и nontoxic Кожа текстура дизајн моделот Нема нарушување, не исчезнат и нема проблем во екстремни температури Лесна инсталација и супер еластичен Лесно чистење со вода
Се вози Тип : парче
Пакет Тежина : 0.200 kg (0.44 lb.)
Пакет димензии : 1cm x 1cm x 1cm (0.39 in x 0.39 во x 0.39 in)

Кон својствата

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Дијаметар:
38cm
Бренд Име:
MOQIU
Специјални Функции:
Кожа текстура
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
150g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
Универзална

Најдобри предлози во категоријата