.

.

Автоматскиот Автомобил Задното Седиште Заштитник Мулти-Џеб Организаторот За Закуски Ткиво Мобилни Носителот Места Виси Торба За Деца Патување

Автоматскиот Автомобил Задното Седиште Заштитник Мулти-Џеб Организаторот За Закуски Ткиво Мобилни Носителот Места Виси Торба

DEN 557.28
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Имајќи го ова мулти-џеб седиште организатор! Смешни патот патувања сега ќе се искусни! Совети : цената е за еден. Ако ви треба за две столици, pls цел 2.
Карактеристики :
Различни големина џебови за сите видови на вашите производи, како што се Мапата, списанија, книга, мобилен телефон, ужинка храна, пијат, пенкала итн.
ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - обезбедување на соодветна одговара со врвот, страна,на дното ремени. Прилагодливи fastener одговара за речиси седиште.
Нашиот работен распоред :
Се обединуваат Државите : PM7 : 00 - AM10 : 00
Руската Федерација : НА3 : 00 - ЧАСОТ6 : 00
Шпанија : AM1 : 00 - PM4 : 00
Бразил : PM9 : 00 - AM11 : 00
П : Се производ фотографии вистински?
A : Да,на Сите фотографии на екранот се 100% реално.и фотографии се преземени од себе.Но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; пари booker, T/T;western union.
П : Кога на испорака?
A : ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-3 дена(според цел е количество )по уплатата.Но, во случај на било топло производи се привремено надвор од акциите,ние ќе го контактот што побрзо да побара продолжување или промена други предмети или некој од вашиот предлог.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната.објектот што би сакале да ги купите тежи повеќе од 2kg.
Можете да поставите наредби одделно, правејќи се дека секоја цел тежи помалку од 2kg, да ги искористат предностите на бесплатен превозот.
Можете или да изберете друг изразат превозникот, може да брод на пакет преку Fedex/DHL/UPS-от за вас пакет!
П : дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ние брод секој ред со нивниот следење на број и можете да го видите!
но,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа само може да се следи во текот на Кина.Мислам тоа нема следење на информации кога пристигнува вашата земја.
Но, ве молам, не грижете се за тоа .Ќе добиете пакет нормално. Ако сте загрижени во врска со вашиот производ ќе се изгубат во испраќањето, јас ви препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, Што е трговија на големо цена?
A : ви Благодариме за вашето барање. ако сакате да се купи голема количина, ве молиме Контактирајте со нас .ние ќе ви даде најдобра цена. ви благодариме

Кон својствата

сет парче:
1
Материјал Тип:
Оксфорд ткаенина
Mfg Серија Број:
седиштето назад организатор
Објектот Висина:
51cm
Специјални Функции:
Организаторот
Објектот Тежина:
0.2kg
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Бренд Име:
FIRSTPLUS
Објектот Ширина:
27cm
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
боја:
црна, беж
Автомобил Направи:
Универзална
Долу џеб за:
Грицки, играчки, книги, мобилни, ткиво
За луѓето:
девојка момче деца деца
Карактеристики:
Muilti корисни џебови
Перат:
Рака Мие
Големина:
70*50 CM
Одлично за:
Автомобили, Камиони, ЏИП, КОМБЕ
Материјал Тип:
висока густина полиестер

Најдобри предлози во категоријата